do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin

Pamiętaj - dokonując zakupów - akceptujesz poniższy regulamin.

 

Regulamin

§1

Sklep www.sztukmania.pl prowadzony jest przez firmę Papirus Spółka Jawna Mariusz Patey i Zbigniew Pniewski z siedzibą w Warszawie ul. Wolska 45, lokal U4, KRS 0000112775, NIP 5260056046, REGON 012607402.

§2

Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w Sklepie stacjonarnym znajdującym się przy ulicy Wolska 45, lokal U4 w Warszawie w godzinach pracy sklepu. Możliwe jest wysłanie towaru poza granicę Polski. Koszt takiej wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju odbiorcy.

§3

Klient naszego sklepu może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • Płatności elektroniczne, odroczone oraz poprzez dostępne karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  • Płatność przelewem na konto o numerze: 77 2490 0005 0000 4530 1913 0879
  • Płatność gotówką przy odbiorze - należność pobierana przez listonosza, kuriera, lub pracownika firmy w siedzibie.

§4

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w naszej ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.
Publikowany cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

§5

Sprzedaż jest rejestrowana za pomocą kasy fiskalnej, przy każdym zakupie zostaje wystawiony paragon lub faktura. Dowód zakupu jest dołączany do wysyłki i stanowi podstawę postępowania reklamacyjnego i ewentualnego zwrotu towaru.
Klient ma prawo do zmian w zamówieniu do momentu jego wysłania towaru, pod numerem telefonu +48 (22) 102 69 74 lub adresem sklep@sztukmania.pl. Nie można anulować zamówień, z których towary zostały wysłane.

§6

Zakupiony towar wysyłany jest w dni robocze (od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt). Wysyłki realizowane są z pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie lub od chwili otrzymania informacji o wyborze przesyłki pobraniowej. Kupujący ma obowiązek sprawdzić paczkę z zewnątrz w obecności kuriera doręczającego. W razie jakichkolwiek podejrzeń zniszczenia paczki nie należy jej przyjmować i niezwłocznie zgłosić ten fakt sprzedającemu.

§7

W przypadku wady fabrycznej otrzymanego towaru proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Uszkodzony towar wraz z dokumentem zakupu (paragonem, FV) proszę po uprzednim kontakcie ze sprzedającym odesłać na adres centrum dystrybucyjnego firmy: Papirus, ul. Wolska 45, lokal U4 , 01-201 Warszawa.

Zwracany towar należy odsyłać starannie zabezpieczony, za pomocą opakowania, w którym został nadany do kupującego, tak aby nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki. W przypadku uzasadnionej reklamacji towaru firma Papirus pokrywa koszt przesyłki. Towar zostanie wymieniony lub nastąpi zwrot dokonanej wcześniej wpłaty na wskazany numer konta bankowego w terminie do 7 dni roboczych, od momentu pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. W przypadku gdy reklamacja będzie bezpodstawna towar zostanie odesłany do kupującego na jego koszt, a koszty przesyłki do siedziby Firmy nie zostaną zwrócone.

§8

Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz zrezygnować z towaru kupionego bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty sprzedaży. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany i nie został w żaden sposób zniszczony. Artykuły powinny być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać starannie zabezpieczony, tak aby nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu, z dołączanym paragonem lub fakturą na adres centrum dystrybucyjnego firmy: Papirus, ul. Wolska 45, lokal U4, 01-201 Warszawa. Tylko w przypadku zwrotu całego zamówienia sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz zgodnie z Art. 34 ust. 2 Ustawy o prawach konsumenta - zwrot kosztów najtańszej dostępnej przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. W przypadku zwrotu części zamówienia, zwracana jest tylko kwota równej cenie towaru, bez zwrotu kosztów poniesionej wysyłki, ani kosztów wysyłki, poniesionej podczas zwracania części zamówienia.  Proszę o uprzedni kontakt ze sprzedawcą przed odesłaniem towaru.

Jeśli z jakiś względów, dana rzecz nie może zostać w zwykłym trybie odesłana pocztą, to w takim przypadku, koszty za zwrot przesyłki pokrywa kupujący.

§9


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe wszystkich naszych klientów są przechowywane w bazie danych sprzedawcy. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie na potrzeby sprzedawcy w celu realizacji składanych zamówień oraz prowadzenia różnych form promocji. Bezpieczeństwo tych danych jest zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania tych danych oraz żądania zaprzestania przetwarzania, które należy zgłosić pisemnie lub listem e-mail do sprzedawcy. Sprzedawca nie udostępnia nikomu danych nabywców.


Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz zakładać konta lub masz problem w jego założeniu - skontaktuj się z nami! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium