Farba fosforyzująca - świecąca w ciemności Maimeri 200 ml spray

Cena: 39,50 zł

Producent: Maimeri

Wysyłka w ciągu 24h

Ile sztuk:

Masz pytania? Zapytaj sprzedawcę:

Informacja+48 (22) 850 69 50 lub sklep@sztukmania.pl

Odbiór osobisty: 0zł
Przesyłka kurierska (przedpłata): 13,50zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 17,00zł
Farba fosforyzująca - świecąca w ciemności Maimeri 200 ml spray

Bardzo wysokiej jakości fosforyzująca farba na bazie akrylu. Po wyschnięciu jest przezroczysta - widać ją dopiero w ciemności.

Dla lepszego efektu "świecenia w ciemności", można nałożyć kilka warstw (pozwalając dobrze wyschnąć warstwie poprzedniej).

Nadaje się do wszystkich powierzchni: metalu, drewna, tektury, papieru, tkanin a także do malowania ścian, kamieni i betonu (dobrze jest oczyścić powierzchnię przed malowaniem).

Najlepsze rezultaty uzyskuje się na jasnych powierzchniach.

Pojemnik ciśnieniowy. Farba na nośniku organicznym, przez co doskonale nadaje się również do graffiti. Przed użyciem farby należy energicznie i dokładnie wstrząsnąć pojemnikiem celem wymieszania farby z nośnikiem. Rozpylać z odległości ok. 25 cm. Powierzchnia pomalowana Idea Spray nie reaguje na dotyk po min. 1 godz..

Całkowity czas schnięcia wynosi 24 godz. Po wyschnięciu tworzy mocną, satynowo-matową i wodoodporną powlokę. Pomalowane powierzchnie, przedmioty należy zmywać acetonem lub rozpuszczalnikiem nitro.

Produkt bardzo łatwopalny, mogący powodować uczulenia.

Malować należy w pomieszczeniach wentylowanych, bez użycia otwartego ognia. Produkt szkodliwy, chronić przed dziećmi. Farbę Idea Spray należy przechowywać w temp. nie wyższej niż 50 st. C; chronić przed promieniami słonecznymi i otwartym ogniem.

Pojemność spray : 200ml

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie