Farby olejne XL PEBEO 20 x 20ml

Cena: 99,00 zł

Producent: Pebeo

Na zamówienie

Ile sztuk:

Masz pytania? Zapytaj sprzedawcę:

Informacja+48 (22) 102 69 74 lub sklep@sztukmania.pl

Odbiór osobisty: 0zł
Przesyłka kurierska (przedpłata): 13,50zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 17,00zł
Farby olejne XL PEBEO  20 x 20ml

Zestaw artystycznych farb olejnych francuskiej firmy Pebeo XL Huile Fine .

Farby te mają bogatą gamę kolorów o wysokiej światłotrwałości i odporności na termo- i fotooksydację. Wyprodukowane są na bazie najlepszych pigmentów i olejów. 

Są nietoksyczne. Kolory bardzo dobrze mieszają się ze sobą jak i ze wszystkimi mediami przeznaczonymi do tej techniki. Rozcieńcza się je za pomocą oleju lnianego lub terpentyny. Można nakładać je grubymi warstwami jak i wykonywać cienkie, wręcz transparentne warstwy w celu osiągnięcia ciekawych efektów. 

Czas powierzchniowego schnięcia farby wynosi od 3 do 9 dni natomiast werniksem można je zabezpieczać dopiero po upływie 6-9 miesięcy.

Zestaw zapakowany w estetyczne tekturowe pudełko z dołączonym pędzelkiem.

Gama barw tego zestawu zawiera odcienie pastelowe, opalizujące oraz odznaczające się głębokim połyskiem.

Zestaw zawiera 20 farb każda o pojemności 20ml.

 

Zestaw zawiera następujące kolory : 

irydescent orange yellow, irydescent red blue, irydescent blue green, paynes' grey glaze, titanium white, bright yellow, primary cadmium yellow hue, cadmium yellow deep hue, cadmium light red hue, magenta, vivid pink, ultramarine blue, primary phthalo blue, vivid turquoise, sap green, ivory, yellow ochre,  burnt umber, neutral grey, ivory black hue.ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie