Farby metaliczne Idea Metallici

Farby metaliczne Idea Metallici to seria cenionych przez artystów i specjalistów od renowacji farb metalicznych, wyróżniających się bardzo wysoką odpornością na ścieranie i utlenianie. Unikalna receptura oparta na żywicznym spoiwie połączonym ze sproszkowanymi cząstkami metalu to tajemnica popularności i zasłużonego uznania.

 

Farby metaliczne Idea Metallici to szeroka gama odcieni i kolorów, mieszalnych ze sobą, co pozwala na znalezienie założonej barwy. Atutem farb metalicznych Metallici jest ponadto łatwość aplikacji. Można stosować zarówno pędzel, jak również tampon lub gąbkę. Aby otrzymać idealną powierzchnię w wybranym kolorze, wystarczy jedna warstwa.

 

Zastosowanie farby metalicznej Idea Metallici

 

Farby metaliczne Idea Metallici można stosować na wielu rodzajach materiałów, porowatych i gładkich, między innymi na ceramice, szkle i drewnie. Oczywiście, żeby zachować najwyższą jakość pokrycia i trwałość, przed malowaniem należy odpowiednio przygotować miejsce, czyszcząc i odtłuszczając. W przypadku aplikacji na przedmiotach wystawianych za zewnątrz, konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie powierzchni wodoodpornym werniksem.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie