Szablony bordiurowe 6x28cm

Malarskie szablony bordiurowe służą do nanoszenia wzorów na różne powierzchnie, np. ściany, meble, papier czy tkaniny. Chętnie wykorzystywane są w pracach rękodzielniczych w technice decoupage, pergamano i scraapbookingu.

 

Szybkie i łatwe przenoszenie wzorów

 

Szablony bordiurowe wykonane są transparentnej folii o dużej grubości. Nadają się do wielokrotnego zastosowania. Po każdym użyciu rekomendowane jest dokładne umycie szablonu wodą z mydłem lub specjalnym preparatem do mycia pędzli i akcesoriów do malowania. Oferowane szablony bordiurowe mają wymiar 6x28cm i dostępne są w szerokiej gamie wzorów, między innymi z ornamentami kwiatowymi. Folia, z której są wykonane, pozwala na stabilne umiejscowienie szablonu na ozdabianej powierzchni. Można je stosować do malowania farbą, tuszem, pastą strukturalną, brokatem.

 

Szablony o wymiarze 6x28cm chętnie stosowane są do ozdabiania różnego rodzaju albumów, zeszytów, kronik, zaproszeń. Wzory powstałe z ich użyciem mogą również pomóc w ciekawej aranżacji wnętrza, np. poprzez stworzenie własnej kolekcji dekorowanych tekstyliów.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie