Bejce do decoupage

Wysokiej klasy bejce do decoupage mogą być z powodzeniem stosowane do trwałego barwienia naturalnego drewna, papieru oraz suszonych części roślin, w szczególności liści oraz kwiatów.

 

Bejce do decoupage na bazie wody

 

W sklepie internetowym Sztukmania znajdą Państwo szeroki wybór bejc na bazie wody oraz profesjonalnych farb do drewna o unikatowej żelowej konsystencji na bazie wody. Wszystkie produkty przeznaczone do malowania drewna oraz papieru odznaczają się wyjątkowo intensywnością kolorów, które nie blakną wraz z upływem czasu. W parze z doskonałymi właściwościami kryjącymi idzie jednak niezwykle delikatny efekt końcowy po ich zastosowaniu - drewno po pomalowaniu bejcami na bazie wody zachowuje swoją naturalną strukturę z wyraźnie widocznymi słojami.

 

Bejce do decoupage dostępne w naszym asortymencie nie zawierają w swoim składzie żadnych szkodliwych czy też drażniących komponentów chemicznych. Ich unikalna receptura została wzbogacona o komponenty grzybobójcze, które dodatkowo konserwują drewno i zapobiegają jego gniciu.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie