Farby tablicowe i magnetyczne

Farby tablicowe i magnetyczne to doskonała metoda na zagospodarowanie powierzchni bez konieczności kupowania oddzielnej tablicy. W zależności od typu farby, można stosować je na wielu rodzajach powierzchni bez obawy o ich ścieranie. Jednym z rodzajów takiej farby dostępnym w naszym sklepie, jest farba tablicowa do szkła.

 

Zastosowanie farby magnetycznej i tablicowej

 

Farby tablicowe do szkła można stosować zarówno na powierzchniach szklanych, jak i ceramicznych. Przed nałożeniem farby należy oczyścić i odtłuścić powierzchnię, na którą chcemy nałożyć nasz produkt. Kubek pomalowany taką farbę może być świetnym prezentem dla dziecka - można spersonalizować go przed każdym użyciem i bez obaw umyć. Dostępne są także farby do malowania na drewnie i innych powierzchniach.

 

Doskonałą opcją są także farby magnetyczne. Powierzchnię pokrytą taką farbą można następnie pomalować farbą w dowolnie wybranym kolorze - nie utraci ona magnetycznych właściwości. Farba magnetyczna daje dużą dowolność w dekorowaniu wnętrz i pozwala odkrywać nowe możliwości.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie