Bloki papierowe

Bloki papierowe służące różnym technikom malowania, szkicowania czy rysowania to poza narzędziami do ich wykonywania, podstawowe wyposażenie każdego plastyka. Dostępne w naszym sklepie bloki papierowe wykonane są z materiałów wysokiej jakości, służących do wykonywania akwareli, rysunków pastelami, malowania farbami olejnymi, akrylami bądź gwaszami.

 

Bloki papierowe akwarelowe, do scrapbookingu, dekoracji i nie tylko

 

W ofercie posiadamy także bloki papierowe do wykonywania szkiców ołówkiem, węglem oraz tuszem, które dzięki użytej najwyższej jakości celulozie są wyjątkowo odporne na ścieranie i poprawianie rysunków. W naszym sklepie znajdują się także bloki z gotowymi motywami do scrapbookingu oraz dekoracji wykonywanych ręcznie, które stają się coraz popularniejszą metodą zdobienia przedmiotów codziennego użytku lub odświętnych, jak laurki, pudełka czy dyplomy.

 

Na potrzeby malowania farbami olejnymi, temperowymi, gwaszami i akrylowymi oferujemy także trzykrotnie gruntowane bloki z płótnem. Wszystkie bloki dostępne są w sklepie stacjonarnym lub wysyłane w ciągu 24 godzin od zamówienia internetowego przesyłką kurierską z pobraniem lub przedpłatą.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie