Szablony do przenoszenia wzorów

Szablony

Szablony do przenoszenia wzorów pozwolą w łatwy i szybki sposób umieścić wybrany wzór na dowolnej powierzchni. Są one łatwe i szybkie w użyciu oraz niezwykle praktyczne.

 

Szablony malarskie - szybkie i łatwe przenoszenie wzorów

 

Szablony malarskie dają możliwość przeniesienia wzoru zarówno na ścianę jak i tkaninę, a także na dowolnie wybraną powierzchnię. Można za ich pomocą ozdobić odzież, obuwie wykonane z materiału (np. tenisówki), ścianę, sufit. Oprócz standardowych szablonów malarskich posiadamy również szablony do dekoracji ciast i tortów.

 

Bogata oferta szablonów z gotowymi wzorami dostępna na naszej stronie internetowej pozwala na wybranie odpowiedniej opcji. Dostępne są w różnych wymiarach w tym również w wersji mini. Zazwyczaj nakładane są na powierzchnię płaską, lecz posiadamy w ofercie szablony do przenoszenia wzorów, które można umieścić na obłych, nieregularnych kształtach. Sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej szablony to zazwyczaj produkty wielokrotnego użytku, które po zastosowaniu należy przemyć ciepłą wodą z mydłem, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie