Błyszcząca żywica szkląca Glazing Resin 300ml

Cena: 124,80 zł

Producent: Pebeo

Wysyłka w ciągu 24h

Ile sztuk:

Masz pytania? Zapytaj sprzedawcę:

Informacja+48 (22) 850 69 50 lub sklep@sztukmania.pl

Odbiór osobisty: 0zł
Przesyłka kurierska (przedpłata): 13,50zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 17,00zł
Błyszcząca żywica szkląca Glazing Resin 300ml
Dwuskładnikowa żywica epoksydowa pozwalająca uzyskać trwałe, wypukłe efekty specjalne na różnych powierzchniach. Nadaje niesamowity blask i pozostawia efekt 3D na rozmaitych płaszczyznach: obrazach, kartkach scrapbookowych, zdjęciach, dekoracjach do domu, ozdobnych pudełkach. Przylega do wielu powierzchni: szkła, plastiku, malowanego i surowego drewna, blejtram, silikonu, metalu, ceramiki czy niezbyt porowatego papieru.

Sposób użycia:
Dekorowana powierzchnia powinna być sucha i odtłuszczona. Oba składniki żywicy należy zmieszać w odpowiednich proporcjach - na 2 porcje komponentu A przypada 1 porcja komponentu B. Wymieszać w osobnym pojemniku bardzo dokładnie oba składniki. Jeśli nie połączą się wystarczająco dobrze, żywica może się nie utwardzić tak jak należy. Ważne, by nie mieszać zbyt energicznie - mogą powstać bąbelki powietrza, które ciężko będzie usunąć. Po wymieszaniu proponuje się przelanie do innego pojemnika w celu sprawdzenia czy mieszanina jest jednorodna. Następnie należy nałożyć żywicę na wybraną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia na około 12 godzin, z dala od dostępu kurzu. Ostateczny czas schnięcia żywicy zależy od temperatury i wilgotności otoczenia.

Czyszczenie udekorowanych przedmiotów: można delikatnie przecierać wilgotną ściereczką.
Data przydatności: 6 miesięcy od pierwszego otwarcia, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Przechowywanie: w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od 15 do 25 stopni Celsjusza. Chronić przed mrozem!
Czyszczenie przedmiotów ze świeżej żywicy: za pomocą preparatów zawierających co najmniej 70% alkoholu.

Pojemność: 300ml
200ml - komponent A, oraz
100ml - komponent B

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie